Gizlilik İlkeleri


Gizlilik İlkeleri

www.hankaya.net Gizlilik Politikası


Bu sayfada yer alan güvenlik ve gizlilik kuralları yaptığınız alışverişte ve vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki güvenlik ve gizlilik sınırlarını belirlemek amacı ile konulmuştur.

www.hankaya.net  sitesi gizlilik politikası neleri kapsar?

Bu gizlilik politikası www.hankaya.net  websitelerinde geçerlidir.

Herhangi bir sitede www.hankaya.net  logosunu görmeniz bu güvenlik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamına gelmez. URL'i kontrol etmeniz ve gerçekten www.hankaya.net  ait bir sayfa olduğundan emin olmanız gerekir. Zira logomuzu izinsiz ve kötü niyetle kullanmak isteyen kişiler olabilir. Böyle durumlarda lütfen bizimle iletişim kurun.

E-posta adresimiz: info@numaconcept.com.tr

www.hankaya.net  bu sitede yer alan size ait bilgileri (e-posta, isim, soyad, doğum tarihi,fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşamaz. www.hankaya.net ’a üye olurken kullandığınız kredi kartı bilgileriniz çalıştığımız bankalar güvencesindedir, www.hankaya.net ve üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi göremez. www.hankaya.net  her alışveriş işlemine www.hankaya.net  fatura keser.

www.hankaya.net  hangi kişisel bilgilerinizi saklar?

Sitemizi ziyaret için herhangi bir kişisel bilginizi bize vermek zorunda değilsiniz. Ama hizmetlerimizden yararlanacaksanız üye olmanız ve bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.

Herhangi bir zamanda sitemizi ziyaret ettiğinizde web sunucumuz tarayıcınızın bağlanmış olduğu IP adresini isimsiz kullanıcı olarak kaydeder. İsteğinize bağlı olarak cookie bilgisi, sayfalarımız içinde yapmış olduğunuz içerik aramalarını saklar. Bu bilgiler sayesinde ileriki dönemlerde sitede yer alacak reklamlar ilgi duyduğunuz ürünler doğrultusunda kişiselleştirilecektir.

www.hankaya.net  kullanıcıların kişisel bilgilerini üç temel amaç için saklar; belirli hizmetlerde isteklerinizi yerine getirmek, karşınıza gelecek olan sitede isteğinize göre içerik ve reklam sağlamak, dilediğiniz ürün ve hizmetlerden haberdar edilmenizi sağlamak.